Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Rej na ledě (Sakařová)

20.12.2010 se konal maškarní rej na ledě. V 10:40 pro nás přijel autobus, který nás odvezl na zimní stadion. Tam se děti z 4.-9. tříd převlékly do svých masek a hurá, řádit na led. Největší převahu měli čerti. Přijel se ukázat i sám princ. Pirát, karatista, princezny, víly, smrtky, vřískoti, fotbalisti, hokejisti… samozřejmě také nesměli chybět. Bruslaři hráli fotbal, hokej…prostě řádili jak se dalo. Po hodině na ledě už nebyl nikdo, kdo by neměl červené tváře, a proto jsme zaveleli k návratu.
Masky schovat a příští rok opět na led!!!