Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Rej na ledě (Sakařová)

20.12.2010 se konal maškarní rej na ledě. V 10:40 pro nás přijel autobus, který nás odvezl na zimní stadion. Tam se děti z 4.-9. tříd převlékly do svých masek a hurá, řádit na led. Největší převahu měli čerti. Přijel se ukázat i sám princ. Pirát, karatista, princezny, víly, smrtky, vřískoti, fotbalisti, hokejisti… samozřejmě také nesměli chybět. Bruslaři hráli fotbal, hokej…prostě řádili jak se dalo. Po hodině na ledě už nebyl nikdo, kdo by neměl červené tváře, a proto jsme zaveleli k návratu.
Masky schovat a příští rok opět na led!!! 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.