Rej na ledě (Sakařová)

20.12.2010 se konal maškarní rej na ledě. V 10:40 pro nás přijel autobus, který nás odvezl na zimní stadion. Tam se děti z 4.-9. tříd převlékly do svých masek a hurá, řádit na led. Největší převahu měli čerti. Přijel se ukázat i sám princ. Pirát, karatista, princezny, víly, smrtky, vřískoti, fotbalisti, hokejisti… samozřejmě také nesměli chybět. Bruslaři hráli fotbal, hokej…prostě řádili jak se dalo. Po hodině na ledě už nebyl nikdo, kdo by neměl červené tváře, a proto jsme zaveleli k návratu.
Masky schovat a příští rok opět na led!!!

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.