Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Rej na ledě (Sakařová)

20.12.2010 se konal maškarní rej na ledě. V 10:40 pro nás přijel autobus, který nás odvezl na zimní stadion. Tam se děti z 4.-9. tříd převlékly do svých masek a hurá, řádit na led. Největší převahu měli čerti. Přijel se ukázat i sám princ. Pirát, karatista, princezny, víly, smrtky, vřískoti, fotbalisti, hokejisti… samozřejmě také nesměli chybět. Bruslaři hráli fotbal, hokej…prostě řádili jak se dalo. Po hodině na ledě už nebyl nikdo, kdo by neměl červené tváře, a proto jsme zaveleli k návratu.
Masky schovat a příští rok opět na led!!! 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.