Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Rej na ledě (Sakařová)

20.12.2010 se konal maškarní rej na ledě. V 10:40 pro nás přijel autobus, který nás odvezl na zimní stadion. Tam se děti z 4.-9. tříd převlékly do svých masek a hurá, řádit na led. Největší převahu měli čerti. Přijel se ukázat i sám princ. Pirát, karatista, princezny, víly, smrtky, vřískoti, fotbalisti, hokejisti… samozřejmě také nesměli chybět. Bruslaři hráli fotbal, hokej…prostě řádili jak se dalo. Po hodině na ledě už nebyl nikdo, kdo by neměl červené tváře, a proto jsme zaveleli k návratu.
Masky schovat a příští rok opět na led!!! 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.