Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rej masek 2007

TRADIČNÍ REJ MASEK
V předvánoční době (19.prosince) se na naší škole uskutečnil již několikátý ročník tradičního reje masek na ledě. To, že některé masky byly velice povedené můžete posoudit sami z naší „maškarní“ fotogalerie. Na ledě se projevila nevyčerpatelná energie některých maskovaných raubířů, kteří neúnavně pronásledovali, jak už to tak v přírodě bývá, slabší jedince. Těm mnohokrát ve zdařilém úniku bránil právě maškarní převlek. Nechyběli ani takoví  otužilci, kterým zima nevadila a na led si vyjeli jen tak v kraťasech (budiž jim ve stáří dopřána alespoň taková houževnatost, jakou projevili na ledě). Následky, ve formě zmrzlých odhalených končetin, však nesli později hrdinně sami. Celkově z dětí  sálala pohoda a radost, později i touha po zahřátí a něčem k snědku.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.