Rej masek 2007

TRADIČNÍ REJ MASEK
V předvánoční době (19.prosince) se na naší škole uskutečnil již několikátý ročník tradičního reje masek na ledě. To, že některé masky byly velice povedené můžete posoudit sami z naší „maškarní“ fotogalerie. Na ledě se projevila nevyčerpatelná energie některých maskovaných raubířů, kteří neúnavně pronásledovali, jak už to tak v přírodě bývá, slabší jedince. Těm mnohokrát ve zdařilém úniku bránil právě maškarní převlek. Nechyběli ani takoví  otužilci, kterým zima nevadila a na led si vyjeli jen tak v kraťasech (budiž jim ve stáří dopřána alespoň taková houževnatost, jakou projevili na ledě). Následky, ve formě zmrzlých odhalených končetin, však nesli později hrdinně sami. Celkově z dětí  sálala pohoda a radost, později i touha po zahřátí a něčem k snědku.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.