Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Ředitelské volno v ŠD (Blahová)

Ředitelské volno – 16.11.
Ráno jsme se sešli v ranní družině a zakrátko jsme vyrazili na autobus. Naším cílem byla zastávka „U Pramenů“, odkud jsme se vydali ke kostelu U Obrázku. Pověděli jsme si něco málo o historii kostela, prohlédli si okolí a studánku s pramenem. Bohužel je v současné době pramen uzavřen. Po svačince jsme se vypravili směrem k Lesnímu koupališti. Po cestě jsme našli houby, ale nevěděli jsme, zda jsou jedlé, tak jsme je nechali zvířátkům. Soutěžili jsme v hodu šiškami na strom a prozkoumávali les. Dopoledne nám celkem rychle uteklo a my dostávali hlad. Vrátili jsme se do školy na oběd a moc nám chutnalo. Po obědě jsme odpočívali u pohádky, chvilku jsme si pohráli a už byl čas jít domů. Den nám rychle utekl a i počasí nám celkem přálo. Sice se na nás obloha mračila, ale nepršelo a nám se krátký výlet i odpočinek v družině líbil.