Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Recitační soutěž 2024 (Húsková)

Nejlepší recitátoři a recitátorky nominovaní z jednotlivých tříd se v úterý 6. února zúčastnili školního kola recitační soutěže. Zazněly básně veselé a hravé od Jiřího Žáčka, nechyběly Erbenovy balady, ani texty Jaroslava Seiferta. V jednotlivých kategoriích se na prvních místech umístili tito žáci: Tereza Saidlová (1. B), Laura Ducháčková (2. A), Adéla Kantová (4. A – kdybychom hledali absolutního vítěze, stala by se jím díky svému bezprostřednímu, nadšenému přednesu právě ona), Josef Zikeš (7. B), Šárka Bulavová (8. B). Vyhrát soutěž může vždy jen jeden,  ale zarecitovat verše svým přátelům pro pobavení nebo milému z lásky zvládne každý z nás. Nebojme se tedy poezie.

Olga Húsková