Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Recitační soutěž 2012 (Loumová)

„Každá dokonalá báseň je jedno velké vítězství, každá sladká sloka je celé království míru.“
                                                                                                                                         (Karel Čapek)

23. února 2012 se na naší škole konalo pravidelné školní kolo recitační soutěže 1. – 9. ročníku. Vždyť přednes a recitace má i v dnešní moderní době stále své místo.
Čtvrtečním dopolednem mladé recitátory provázeli moderátoři Anetka, Ondra, Pavlínka a Honza. Přehlídky se zúčastnilo 57 žáků, kteří byli rozděleni do 5 kategorií podle věku. Na začátku akce se podařilo prolomit trému účinkujících zajímavou prezentací doplněnou písněmi oblíbených interpretů. Recitátoři si mohli opět, tak jako  každoročně,  vyzkoušet přednes do bezdrátového mikrofonu. Ti, kdo se celé akce zúčastnili, si určitě pohladili duši příjemným kulturním zážitkem a odešli naplněni dobrou náladou a elánem do začínajících jarních prázdnin. Máme radost, že se soutěže zúčastnili žáci v tak hojném počtu a že mají naši žáci zájem o recitaci. Všem   účinkujícím  patří poděkování a uznání za předvedené výkony. Přesto   jsme  mezi nimi museli vybrat ty nejlepší a postupující do okresního kola.

Umístění:
0. kategorie: Radka Vlčková (1.B)
1.kategorie: Eliška Valtrová (2.A)
2. kategorie: Petra Váňová (5.A)
3. kategorie: Eliška Danihelová, Veronika Pavlíková (6.B)
4. kategorie: Lenka Müllerová (8.A)

Postupující žáci: Eliška Danihelová (6.B), Veronika Pavlíková (6.B)