Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Recitační sotěž 10.2.2009

RECITAČNÍ SOUTĚŽ 2008/2009
Dne 10. února 2009 proběhla na naší škole recitační soutěž. V posluchárně se sešlo celkem 43 mladých recitátorů z 1. až 9. postupného ročníku. V porotě zasedly paní učitelky Yvetta Šulcová, Martina Šímová, Iva Vančišinová, Daniela Marková a Iveta Loumová.
Hodnocení jednotlivých recitátorů bylo opravdu náročné. Ti ale neskrývali nadšení a chuť zvítězit. Novinkou letošního ročníku školní recitace byla možnost užití bezdrátového mikrofonu a krátká relaxační chvilka vyplněná multimediální soutěží na interaktivné tabuli.
Na báječné atmosféře se podíleli nejenom samotní recitátoři, ale i moderátoři Tereza Franců, Petr Košíček a Michal Štrympl, který měl na starosti technické zázemí celé akce.

Vítězové recitační soutěže 2008/2009
0. Kategorie ( 1. třídy )
1. Josef Koryťák, 2. Anna Tokárová, 3. Fanda Špinka
1. Kategorie ( 2. – 3. třída )
1. Eliška Danielová, 2. Gabriela Trojanová, 3. Marek Honc
2. Kategorie ( 4. – 5. třída )
1. Král Adam, 2. Tomáš Vodvárka, 3. Lukáš Ducháček
3. Kategorie ( 6. – 7. třída )
1. Andrea Plodková, 2. Patrik Piršel, 3. Jan Janků
4. Kategorie ( 8. – 9. třída )
1. Karel Škoda, 2. Berkyová Hedvika, 3. František Jukl

Do okresního kola postupují tito žáci: Eliška Danielová ze 3.B, Andrea Plodková ze 6.A a Karel Škoda z 8.A.