Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Recitační sotěž 10.2.2009

RECITAČNÍ SOUTĚŽ 2008/2009
Dne 10. února 2009 proběhla na naší škole recitační soutěž. V posluchárně se sešlo celkem 43 mladých recitátorů z 1. až 9. postupného ročníku. V porotě zasedly paní učitelky Yvetta Šulcová, Martina Šímová, Iva Vančišinová, Daniela Marková a Iveta Loumová.
Hodnocení jednotlivých recitátorů bylo opravdu náročné. Ti ale neskrývali nadšení a chuť zvítězit. Novinkou letošního ročníku školní recitace byla možnost užití bezdrátového mikrofonu a krátká relaxační chvilka vyplněná multimediální soutěží na interaktivné tabuli.
Na báječné atmosféře se podíleli nejenom samotní recitátoři, ale i moderátoři Tereza Franců, Petr Košíček a Michal Štrympl, který měl na starosti technické zázemí celé akce.

Vítězové recitační soutěže 2008/2009
0. Kategorie ( 1. třídy )
1. Josef Koryťák, 2. Anna Tokárová, 3. Fanda Špinka
1. Kategorie ( 2. – 3. třída )
1. Eliška Danielová, 2. Gabriela Trojanová, 3. Marek Honc
2. Kategorie ( 4. – 5. třída )
1. Král Adam, 2. Tomáš Vodvárka, 3. Lukáš Ducháček
3. Kategorie ( 6. – 7. třída )
1. Andrea Plodková, 2. Patrik Piršel, 3. Jan Janků
4. Kategorie ( 8. – 9. třída )
1. Karel Škoda, 2. Berkyová Hedvika, 3. František Jukl

Do okresního kola postupují tito žáci: Eliška Danielová ze 3.B, Andrea Plodková ze 6.A a Karel Škoda z 8.A.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.