Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Pythagoriáda (Pěničková)

Naši žáci se neúčastní pouze sportovních akcí, ale poměřují své síly s ostatními vrstevníky také ve vědomostních soutěžích. A tak nás Eliška Sůvová, Martin Rambousek, Gabriela Ducháčková, Karolína Hefferová, Josef Šůma, Semih Arikan, René Ďuriš, Adam Král a Dominik Zezulka reprezentovali v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda. Děkujeme jim a Elišce Sůvové a Martinu Rambouskovi blahopřejeme, protože se ve své kategorii zařadili mezi úspěšné řešitele.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.