Pyjamas Day (Wollrabová)

Den před vysvědčením probíhala na naší škole další bláznivá parlamentní akce, tentokrát na téma Pyjamas – pyžama.

Někteří žáci a učitelé opravdu dorazili ve slušivých pyžamech do školy, kde atmosféra posledních dní před vysvědčením stejně již byla celkem ospalá. Z akce se podařilo pořídit spoustu fotografií a bylo velmi těžké rozhodnout, která pyžama byla nejoriginálnější, protože všichni zúčastnění vypadali skvěle. Parlamentní rada se rozhodla vybrat několik jedinců a jejich fotografie zveřejnila na Instagramovém účtu zs_barvirska_parlament, kde můžete hlasovat lajkem o nejoriginálnější pyžamo až do 29.8. 2023. Po skončení soutěže budou vítězové kontaktováni a budou jim předány ceny. Velké díky patří všem zúčastněným a nejvíce třídě 1.B paní učitelky Štěpánky Kvasničkové, kde si připravili den plný aktivit tematicky zaměřených na spaní, sny a pohádky.

V minulé soutěži zvítězili David Dang, Eliška Markvartová a Julie Pichrtová. Ceny byly vítězům předány. (1. místo lístky do kina, 2. místo účast na výletě s parlamentem a 3. místo čokoládová odměna.)

Těšíme se na další akce v příštím školním roce a přejeme Vám krásné prázdniny.

Váš parlament.