Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Putování za vědou a technikou (Plachá)

V sobotu 13.4. se žáci i rodiče zúčastnili akce Technické univerzity v Liberci. Děti si šly prohlédnout svou budoucí školu, navštívily její učebny i laboratoře, kde byl připraven program plný zajímavých pokusů, kvízů, soutěžních otázek. A že jsou ještě malí? I kdepak! Viděli, jak pracuje motor v autě, zkusili si chemické pokusy, vyzkoušeli práci s termokamerou, osahali si kůže z pštrosa, pomocí počítače ovládali robota a tlesknutím rozsvítili světlo. Časově jsme nedokázali obejít všechna stanoviště, ale i tak děti získaly spoustu nových poznatků.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena