Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Putování za vědou a technikou (Plachá)

V sobotu 13.4. se žáci i rodiče zúčastnili akce Technické univerzity v Liberci. Děti si šly prohlédnout svou budoucí školu, navštívily její učebny i laboratoře, kde byl připraven program plný zajímavých pokusů, kvízů, soutěžních otázek. A že jsou ještě malí? I kdepak! Viděli, jak pracuje motor v autě, zkusili si chemické pokusy, vyzkoušeli práci s termokamerou, osahali si kůže z pštrosa, pomocí počítače ovládali robota a tlesknutím rozsvítili světlo. Časově jsme nedokázali obejít všechna stanoviště, ale i tak děti získaly spoustu nových poznatků.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena