Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Ptáčci u krmítka (Plachá)

2.2.2012 děti z naší mateřské školy a žáci prvních tříd  sledovali výchovně vzdělávací pořad Ptáčci u krmítka, který byl zpracován jako divadelní pohádka. Pracovníci ze Zoo vysvětlili dětem, jak ptáčky v zimě přikrmovat a jaké druhy ptáků mohou u krmítek zahlédnout. V pořadu se nejen poučovalo, ale také zpívalo, hádaly se hádanky a objevoval se zajímavý svět zvířat.
Děti si prohlédly vycpaniny ptáků, pohladily kožešinu z bílého tygra nebo poťukaly na  velký želví krunýř. Příjemná hodina pokračovala ještě ve třídách v práci s pracovními listy. Tento pořad úzce navazoval na učivo z prvouky zaměřené na život zvířat v zimě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.