Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Psí promenáda (Rýdlová)

Psí promenáda - 1.4 2016
V době konání školní družiny naší školu navštívila cvičitelka psů paní Živáčková v doprovodu své psí smečky. Celou psí rodinku nám následně představila. Řekla nám něco málo o jejich povaze, o tom co mají rádi a co jim naopak vadí. Psi nám ukázali, jak jsou šikovní a co vše dovedou. Také nám paní cvičitelka vysvětlila a následně i s pejsky předvedla, jak se máme správně k pejskům chovat a zacházet s nimi. Měli jsme možnost si pejsky pohladit a na spoustu věcí, které nás zajímali se i zeptat. Povyprávěli jsme i své psí příhody se svými miláčky, kterým jsme se zasmáli a rozebrali s paní Živáčkovou. Bylo to pro nás příjemná odpolední zábava. Už víme, jak s pejsky mluvit, aby nám rozuměli.