První vysvědčení
PRVNÍ VYSVĚDČENÍ
Dne 5.2.2007 všichni žáci z 1.B dostali své první vysvědčení.Radovat se můžeme všichni.Děti ze samých jedniček, rodiče ze svých šikulek a paní učitelka Míla za velký kus práce, který společnými silami udělali.Odměnou pro každého žáčka byla svázaná „Moje první abeceda“, která zůstane trvalou památkou na začátek školní docházky.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.