První vysvědčení

PRVNÍ VYSVĚDČENÍ
Dne 5.2.2007 všichni žáci z 1.B dostali své první vysvědčení.Radovat se můžeme všichni.Děti ze samých jedniček, rodiče ze svých šikulek a paní učitelka Míla za velký kus práce, který společnými silami udělali.Odměnou pro každého žáčka byla svázaná „Moje první abeceda“, která zůstane trvalou památkou na začátek školní docházky.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.