První vánoční dílna (Plachá)

Žáci z 5.B měli příležitost se dne 28.11.2010 zúčastnit první vánoční dílny, načerpat inspiraci a nechat se okouzlit vánoční atmosférou. Vánoce v Lidových sadech byl název akce, ve které si děti mohly vyrobit  vánoční ozdoby a drobné dárky. Kdo už byl unaven, mohl si odpočinout  během  divadelního představení  vánoční pohádky. Dětem se společná akce líbila a domů si nesly spoustu výrobků.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.