Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

První miniházená (Sakařová)

V pátek 30.9.2011 proběhl první z pěti turnajů na ZŠ Dobiášova. Oproti loňskému roku se sestava trochu změnila - hlavně u mladších (Kristián, David, Honza, Kuba, Nela, Lukáš) a hned se to projevilo na výsledku. První zápas jsme s přehledem vyhráli. Zbylé 3 už byly horší, ale ostudu jsme si rozhodně neudělali. Dokonce i starší (Eliška, Vanesky, Zíďa, Martin, Marek) se oproti loňským katastrofickým zápasům dokázali zvednout a jednou remízovat. Naše heslo zní "Příště to bude o zápas lepší". Tak nám držte pěsti a příště (tuším, že v prosinci ) na Dobiášce "Házené zdar".