Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

První miniházená (Sakařová)

V pátek 30.9.2011 proběhl první z pěti turnajů na ZŠ Dobiášova. Oproti loňskému roku se sestava trochu změnila - hlavně u mladších (Kristián, David, Honza, Kuba, Nela, Lukáš) a hned se to projevilo na výsledku. První zápas jsme s přehledem vyhráli. Zbylé 3 už byly horší, ale ostudu jsme si rozhodně neudělali. Dokonce i starší (Eliška, Vanesky, Zíďa, Martin, Marek) se oproti loňským katastrofickým zápasům dokázali zvednout a jednou remízovat. Naše heslo zní "Příště to bude o zápas lepší". Tak nám držte pěsti a příště (tuším, že v prosinci ) na Dobiášce "Házené zdar".

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.