Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

První jarní výlet a pryč se zimou (Novotná)

Určitě spoustu z vás zlomila předpověď počasí na tento víkend. Ale opak je pravdou.
Sobotní ráno 23.března, půl desáté. Modro, mrazivo. Většina z nás má teplé zimní oblečení, rukavice a všichni jsme připravení skoncovat se zimou. Jak? Naše vyrobené smrtky vezme voda, tedy přesně řečeno Nisa. Smrtná neděle, podle lidových tradic, již byla minulý týden, o tom jsme si s dětmi společně povídali. Výlet jsme ale uskutečnili až tuto sobotu.
Velkou Moranu pro děti připravila paní vychovatelka Renata a malé si vyrobili všichni, i když se s námi výletu nezúčastnili.
Po zapálení a vhození všech Moranek do Nisy, jsme se společně vydali za sluníčkem na opět otevřenou Libereckou výšinu.
Jak jsme si celý výlet užili, jak jsme se zahřáli teplým čajem a kávou a jak jsme vystoupali na rozhlednu s úžasným výhledem, to vše stačí vyčíst z fotek rodičů Ondry Průši.
Jestli už teď litujete, slibujeme, že brzy připravujeme další jarní výlet. Počasí je opravdu to jediné, za co se nemůžeme zaručit!
A vám všem, kteří jste s námi prožili slunečné sobotní dopoledne, patří poděkování.
Míša Novotná

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.