Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

První jarní výlet a pryč se zimou (Novotná)

Určitě spoustu z vás zlomila předpověď počasí na tento víkend. Ale opak je pravdou.
Sobotní ráno 23.března, půl desáté. Modro, mrazivo. Většina z nás má teplé zimní oblečení, rukavice a všichni jsme připravení skoncovat se zimou. Jak? Naše vyrobené smrtky vezme voda, tedy přesně řečeno Nisa. Smrtná neděle, podle lidových tradic, již byla minulý týden, o tom jsme si s dětmi společně povídali. Výlet jsme ale uskutečnili až tuto sobotu.
Velkou Moranu pro děti připravila paní vychovatelka Renata a malé si vyrobili všichni, i když se s námi výletu nezúčastnili.
Po zapálení a vhození všech Moranek do Nisy, jsme se společně vydali za sluníčkem na opět otevřenou Libereckou výšinu.
Jak jsme si celý výlet užili, jak jsme se zahřáli teplým čajem a kávou a jak jsme vystoupali na rozhlednu s úžasným výhledem, to vše stačí vyčíst z fotek rodičů Ondry Průši.
Jestli už teď litujete, slibujeme, že brzy připravujeme další jarní výlet. Počasí je opravdu to jediné, za co se nemůžeme zaručit!
A vám všem, kteří jste s námi prožili slunečné sobotní dopoledne, patří poděkování.
Míša Novotná

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena