Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

První jarní výlet a pryč se zimou (Novotná)

Určitě spoustu z vás zlomila předpověď počasí na tento víkend. Ale opak je pravdou.
Sobotní ráno 23.března, půl desáté. Modro, mrazivo. Většina z nás má teplé zimní oblečení, rukavice a všichni jsme připravení skoncovat se zimou. Jak? Naše vyrobené smrtky vezme voda, tedy přesně řečeno Nisa. Smrtná neděle, podle lidových tradic, již byla minulý týden, o tom jsme si s dětmi společně povídali. Výlet jsme ale uskutečnili až tuto sobotu.
Velkou Moranu pro děti připravila paní vychovatelka Renata a malé si vyrobili všichni, i když se s námi výletu nezúčastnili.
Po zapálení a vhození všech Moranek do Nisy, jsme se společně vydali za sluníčkem na opět otevřenou Libereckou výšinu.
Jak jsme si celý výlet užili, jak jsme se zahřáli teplým čajem a kávou a jak jsme vystoupali na rozhlednu s úžasným výhledem, to vše stačí vyčíst z fotek rodičů Ondry Průši.
Jestli už teď litujete, slibujeme, že brzy připravujeme další jarní výlet. Počasí je opravdu to jediné, za co se nemůžeme zaručit!
A vám všem, kteří jste s námi prožili slunečné sobotní dopoledne, patří poděkování.
Míša Novotná

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření