Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

První jarní opékání a čarodějnické disciplíny (Novotná)

Ve čtvrtek 25. dubna se na naší školní zahradě slétlo několik malých čarodějnic a čarodějů. Jedna z nich také měla na rameni pravého potkana. Dvě velké čarodějnice dohlížely na ty v zácviku a zdatně jim dokázaly poradit v nesnázích. Například při míchání lektvarů, či jízdě na koštěti a ještě cíleném trefování škrpálem, což se při životě v pustém lese velmi hodí. Všechny příchozí, rodiče i děti, potěšil oheň, na kterém jsme si opět po dlouhé zimě mohli opéct výborné buřtíky.

Košťatům zdar opět příští rok
Vychovatelky školní družiny