Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

První jarní opékání a čarodějnické disciplíny (Novotná)

Ve čtvrtek 25. dubna se na naší školní zahradě slétlo několik malých čarodějnic a čarodějů. Jedna z nich také měla na rameni pravého potkana. Dvě velké čarodějnice dohlížely na ty v zácviku a zdatně jim dokázaly poradit v nesnázích. Například při míchání lektvarů, či jízdě na koštěti a ještě cíleném trefování škrpálem, což se při životě v pustém lese velmi hodí. Všechny příchozí, rodiče i děti, potěšil oheň, na kterém jsme si opět po dlouhé zimě mohli opéct výborné buřtíky.

Košťatům zdar opět příští rok
Vychovatelky školní družiny