Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Průkaz cyklisty (Plachá)

Dopravní výchova, která je povinnou součástí vzdělávacích plánů, patří mezi klíčové aktivity v oblasti bezpečnosti silničního provozu.
Ve 4.třídě veškeré znalosti a dovednosti v uplatňování pravidel silničního provozu vrcholí získáním průkazu cyklisty.Podmínky k jeho získání je  teoretický test a bezpečná jízda na kole, kterou sleduje dopravní instruktor.
28.5. žáci 4. tříd na Dětském dopravním hřišti v Liberci skládali zkoušky cyklisty. Všem úspěšným dětem gratulujeme a přejeme jim bezpečnou jízdu.