Prosinec v 2.B (Šímová)

Poslední měsíc v roce jsme začali v knihovně povídáním o vánočních zvycích našich předků a četbou vánočních příběhů. Než přišel Mikuláš jsme stihli ještě navštívit svíčkárnu a vyrobit si svíčky z oříšků, barevnou svíčku a naplnili jsme si pytlíček s koupelovou solí. V dalším týdnu jsme se vydali do muzea, kde jsme si prohlédli výstavu a ozdobili talíř a kelímek přírodninami. Poslední den před vánoci si užijeme v kině na filmu Tři bratři a pak si na třídní besídce předáme navzájem dárečky.