Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Prosinec v 2.B (Šímová)

Poslední měsíc v roce jsme začali v knihovně povídáním o vánočních zvycích našich předků a četbou vánočních příběhů. Než přišel Mikuláš jsme stihli ještě navštívit svíčkárnu a vyrobit si svíčky z oříšků, barevnou svíčku a naplnili jsme si pytlíček s koupelovou solí. V dalším týdnu jsme se vydali do muzea, kde jsme si prohlédli výstavu a ozdobili talíř a kelímek přírodninami. Poslední den před vánoci si užijeme v kině na filmu Tři bratři a pak si na třídní besídce předáme navzájem dárečky.