Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Projektový den na SPŠ stavební (Marková)

Ve čtvrtek 5.3.2015 strávila třída 8.A dopoledne na blízké SPŠ stavební, kde se jim věnovali středoškolští učitelé v rámci projektového dne. Žáci byli rozděleni do tří pracovních skupina a mohli si v praxi vyzkoušet činnosti, které souvisí s náplní studia na této škole. Mezi ně patřilo vyprojektovat v počítači dům a jeho vnitřní vybavení, orientovat se ve škole a hledat ukryté předměty podle půdorysných plánů školy nebo postavit ze špejlí co nejvyšší rozhlednu. Celé dopoledne rychle uteklo a protože činnosti měly u žáků velký úspěch, domluvili jsme se na dalším projektovém dnu s jinými aktivitami, který proběhne ještě v tomto školním roce.