Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Projektový den - Den zahrad

Projektový den  Den zahrad není odpočinkovým dnem pro žáky 1.stupně ani pro jejich učitelky. Úkoly v jednotlivých hodinách byly rozmanité, ale všechny se podílely na realizaci průřezového tématu  environmentální  výchovy. Při realizaci tohoto projektového dne dochází k propojování a upevňování vědomostí a dovedností z jednotlivých předmětů a podněcování aktivity a ohleduplnosti žáků k životnímu prostředí.  Zajímavé a neobvyklé úkoly žáky motivovaly, naplňovaly hodiny tvůrčí prací a pohodou. A tak to má být.
Další fotografie jsou umístěny v sekci Fotogalerie.