Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Projektový den 25.10.2011 (Plachá)

Den s prarodiči byl projektový den žáků z 1. stupně naší školy. Ovšem jeho příprava začala mnohem dříve výrobou dárků a nácvikem  vystoupení  pro nejmilejší  babičky a dědečky.  Děti  je nedočkavě vyhlížely a těšily se, až je přivítají ve své třídě.  Prarodiče byli úžasnými žáky, zúčastnili se vyučování aktivně, ukázněně a vůbec nezáleželo na tom, zda to byla hodina keramiky, tělocviku, angličtiny nebo hudební výchovy. Ale úspěch dnešního dne  záležel na spolupráci všech: žáků, prarodičů a učitelek. Měl být výrazem úcty k našim starším členům rodiny a poděkováním za jejich zájem a lásku.