Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Projektový den 25.10.2011 (Plachá)

Den s prarodiči byl projektový den žáků z 1. stupně naší školy. Ovšem jeho příprava začala mnohem dříve výrobou dárků a nácvikem  vystoupení  pro nejmilejší  babičky a dědečky.  Děti  je nedočkavě vyhlížely a těšily se, až je přivítají ve své třídě.  Prarodiče byli úžasnými žáky, zúčastnili se vyučování aktivně, ukázněně a vůbec nezáleželo na tom, zda to byla hodina keramiky, tělocviku, angličtiny nebo hudební výchovy. Ale úspěch dnešního dne  záležel na spolupráci všech: žáků, prarodičů a učitelek. Měl být výrazem úcty k našim starším členům rodiny a poděkováním za jejich zájem a lásku.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření