Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Projekt Zůstane tu s námi

Dobrá věc se podařila a z kmene pokáceného jasanu nám pan sochař Jan Švadlenka vytvořil krásnou sochu šaška, která byla ve středu v odpoledních hodinách pomocí jeřábu postavena a může tak vítat milým úsměvem všechny přicházející děti do mateřské školy. Při prvním pokusu zvedání sochy to vypadalo, že se věc nepodaří, protože kmen byl příliš těžký a auto s rukou jej nemohlo vyzvednout do potřebné výšky. Byl přivolán jeřáb, který jej zvedl bez obtíží a kmen byl na místo usazen a upevňen. Děkujeme všem, kteří se na práci se sochou podlíleli, zvláště panu Švadlenkovi za krásné dílo, panu Mocovi za bezpečné usazení na vybudované patce, panu Ročkovi za manipulaci s kmenem a velký dík patří Ing. Muzikářovi za zhotovení projektu základové patky.