Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Projekt Týden s ježky (Plachá)

30.9. Žáci 3.B se zapojili do programu Týden s ježky v Severočeském muzeu. Je to akce zaměřená na život ježků a péči o ně. Prvním krokem bylo vytvořeni obrázků ježka, které byly vystaveny v prostorách muzea.
Byli jsme pozváni na slavnostní zahájení výstavy a na krátký program o ježcích. Děti vytvořily ozdobné domečky pro přezimující ježky. 3. 10. je pro žáky připravena přednáška na téma Ježek a lidská péče, kterou povede přední odborník z Národního muzea.
Každý návštěvník muzea může hlasovat pro nejkrásnější ježčí výtvor. Akci pořádá muzeum ve spolupráci s organizací Český svaz ochránců přírody.