Projekt Kořeny

Stali jsme se partnerem projektu "Kořeny - jak číst krajinu kolem sebe a hledat v ní své místo?", jehož realizátorem je Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Probíhá od 1.10.2012 do 30.3.2015. Bližší informace naleznete zde: http://www.opvk.eu/Default.aspx?alias=www.opvk.eu/jakcistkrajinu

a zde:   www.projizerky.cz

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.