Důležitá sdělení

Projekt English Time (Plachá)

ENGLISH  TIME
Projekt byl po 8 týdnů zaměřen na výuku angličtiny pro žáky 1. a 2. tříd naší školy. Jeho hlavním cílem podpořit včleňování angličtiny do všech předmětů výuky. Tento způsob výuky vychází z nejnovějších trendů  Evropské unie vyučovat cizí jazyky při krátkých aktivitách  zaměřených na témata jednotlivých předmětů. Např. 10 minut z hodiny matematiky je věnováno výuce a procvičování čísel v angličtině zábavným a zajímavým způsobem.
V rámci projektu učitelé pracují i s interaktivní tabulí, audiovizuálními jazykovými aktivitami a s novou metodickou příručkou. Lekce s dětmi vedla rodilá mluvčí Lisa. Hodiny byly zábavné a efektivní. Naši učitelé prošli školením a mohou na její práci úspěšně navázat. Tak Good luck !

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.