Projekt English Time (Plachá)

ENGLISH  TIME
Projekt byl po 8 týdnů zaměřen na výuku angličtiny pro žáky 1. a 2. tříd naší školy. Jeho hlavním cílem podpořit včleňování angličtiny do všech předmětů výuky. Tento způsob výuky vychází z nejnovějších trendů  Evropské unie vyučovat cizí jazyky při krátkých aktivitách  zaměřených na témata jednotlivých předmětů. Např. 10 minut z hodiny matematiky je věnováno výuce a procvičování čísel v angličtině zábavným a zajímavým způsobem.
V rámci projektu učitelé pracují i s interaktivní tabulí, audiovizuálními jazykovými aktivitami a s novou metodickou příručkou. Lekce s dětmi vedla rodilá mluvčí Lisa. Hodiny byly zábavné a efektivní. Naši učitelé prošli školením a mohou na její práci úspěšně navázat. Tak Good luck !