Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Projekt Edukace (Húsková)

Díky sdružení Ackermann – Gemeinde, které je podporováno Fondem budoucnosti a Evropskou unií, měly třídy 7.A, 8.B a 9.A v průběhu tohoto pololetí  možnost zažít 3 vyučovací hodiny s německými rodilými mluvčími. Pro žáky to byla vzácná příležitost slyšet němčinu v praxi a muset na ni reagovat. Postupně se  věnovali tématům Familie (rodina), Gemeinsamkeiten (Co máme společné) či  Essen und Trinken (Jídlo a pití). Děkujeme za příjemné oživení hodin německého jazyka.

Za němčinářky Olga Húsková