Projekt 4.A - Po mapě ČR

PROJEKT PO MAPĚ ČR
Žáci 4.A pracovali tři dny na projektu „Po mapě České republiky“. Projekt vlastivědného charakteru prolínal matematikou, českým jazykem,  výtvarnou  výchovou, pracovními činnostmi a přírodovědou. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých plnili mnoho úkolů – např. hledali kóty s kterými pak počítali matematické příklady, určovali mluvnické kategorie názvů našich řek, hor a měst, vyhledávali informace na mapách, zakreslovali do slepých map apod. Práce byla zakončena vytvořením zajímavého plakátu o České republice, prezentací této práce a také testem, kde prokazovali své nově nabyté vědomosti. Úplné finále projektu zakončili výletem do Prahy, kde navštívili Pražský hrad, Chrám sv. Víta, Karlův most, Staroměstské náměstí a Václavské náměstí. Výletní cíle si vyhledali na plánu Prahu. Jako relaxaci si shlédli film ve 3D kině.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.