Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Projekt 4.A - Po mapě ČR

PROJEKT PO MAPĚ ČR
Žáci 4.A pracovali tři dny na projektu „Po mapě České republiky“. Projekt vlastivědného charakteru prolínal matematikou, českým jazykem,  výtvarnou  výchovou, pracovními činnostmi a přírodovědou. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých plnili mnoho úkolů – např. hledali kóty s kterými pak počítali matematické příklady, určovali mluvnické kategorie názvů našich řek, hor a měst, vyhledávali informace na mapách, zakreslovali do slepých map apod. Práce byla zakončena vytvořením zajímavého plakátu o České republice, prezentací této práce a také testem, kde prokazovali své nově nabyté vědomosti. Úplné finále projektu zakončili výletem do Prahy, kde navštívili Pražský hrad, Chrám sv. Víta, Karlův most, Staroměstské náměstí a Václavské náměstí. Výletní cíle si vyhledali na plánu Prahu. Jako relaxaci si shlédli film ve 3D kině.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.