Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Proč je lepší nekouřit - beseda

PROČ JE LEPŠÍ NEKOUŘIT
V měsíci říjnu a listopadu se žáci 6., 7. a 8. tříd průběžně zúčastnili besedy „Proč je lepší nekouřit“. Ve dvouhodinovém setkání s MUDr. Miladou Šípkovou z plicního oddělení Krajské nemocnice Liberec se dozvěděli mnoho zajímavých a důležitých informací, spojených s jedním z největších problémů dnešní mladé generace – kouřením. Paní doktorka nikoho neodrazovala, nezakazovala. Hovořila ze svých každodenních zkušeností a setkání s lidmi, kteří onemocněli rakovinou plic. Objasnila dětem všechny příčiny této zhoubné nemoci – v souvislosti s kouřením. A tak je na každém jednotlivci, jakou cestu si zvolí, vždyť – „Moderní je nekouřit“.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.