Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Proč je lepší nekouřit - beseda

PROČ JE LEPŠÍ NEKOUŘIT
V měsíci říjnu a listopadu se žáci 6., 7. a 8. tříd průběžně zúčastnili besedy „Proč je lepší nekouřit“. Ve dvouhodinovém setkání s MUDr. Miladou Šípkovou z plicního oddělení Krajské nemocnice Liberec se dozvěděli mnoho zajímavých a důležitých informací, spojených s jedním z největších problémů dnešní mladé generace – kouřením. Paní doktorka nikoho neodrazovala, nezakazovala. Hovořila ze svých každodenních zkušeností a setkání s lidmi, kteří onemocněli rakovinou plic. Objasnila dětem všechny příčiny této zhoubné nemoci – v souvislosti s kouřením. A tak je na každém jednotlivci, jakou cestu si zvolí, vždyť – „Moderní je nekouřit“.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena