Přivítání prvňáčků

PŘIVÍTÁNÍ NAŠICH PRVŇÁČKU
V pondělí 3.9.2007 jsme přivítali 22 prvňáčků - 11 chlapců a 11 dívek.
První hodinu je uvítala slečna učitelka Jaruška Rašková a pozdravit je přišel i pan ředitel. Dětem se ve škole líbilo, ale ukáplo i pár slziček. Další den už ale bylo lépe....Ve fotogalerii si prohlédněte pár fotek z jejich velkého dne.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.