Důležitá sdělení

Přivítání prvňáčků

PŘIVÍTÁNÍ NAŠICH PRVŇÁČKU
V pondělí 3.9.2007 jsme přivítali 22 prvňáčků - 11 chlapců a 11 dívek.
První hodinu je uvítala slečna učitelka Jaruška Rašková a pozdravit je přišel i pan ředitel. Dětem se ve škole líbilo, ale ukáplo i pár slziček. Další den už ale bylo lépe....Ve fotogalerii si prohlédněte pár fotek z jejich velkého dne.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.