Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Přírodně blízké lesy (Plachá)

Žáci 2.B a 4.B vyjeli 23.6.na výlet do evropsky významné lokality  Bukovec, která chrání zdejší bučiny a luční porosty.
Horší počasí už dětem nemohlo vyjít. Po otevření dveří autobusu na parkovišti Pod Bukovcem na ně čekal nejen pracovník Společnosti pro Jizerské hory, ale i  hustý déšť. Částečný úkryt poskytl les, ale celý ekologický program se musel zkrátit.
Zbytek úkolů si děti splní ve třídě. Základem úspěchu je vybrat si čas, nám tentokrát nevyšel.