Příběh papíru (Plachá)

Příběh papíru byla akce, která představuje historii, současnost a budoucnost papíru. Žáci 4.B si prohlédli papírové exponáty, vyzkoušeli praktičnost papírového nábytku a ze sady výukových grafik se poučili o výrobě a recyklaci papíru. Poznatky si zapisovali do pracovního listu. V dílně si vyzkoušeli svou zručnost a vyrobili si papírové sovičky a ježky.Zájemci si také  mohli vložit papír do starého psacího stroje nebo zapisovat zprávy brkem namočeným v inkoustu. Dětem  se výstava líbila a do školy se vracely spokojené.