Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Příběh neobyčejného semínka (Plachá)

Městské středisko ekologické výchovy v Liberci Divizna, poskytlo žákům 2.B nebývalý zážitek v programu Příběh neobyčejného semínka, ve kterém se děti seznámily s vývojem semínka v rostlinu. V aktivitách, ve kerých děti zapojily veškeré smysly, získávaly a upevňovaly další vědomosti o semenech rostlin. Nejatraktivnější práce byla vlastní výroba chlebových placek od mletí pšeničných zrn, přesívání mouky, zadělání těsta,tvarování a pečení placek. To byla pochoutka ! A těch starostí, zda dostaneme recept domů pro domácí tvorbu. Tak přejeme, ať semínka chutnají.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena