Příběh neobyčejného semínka (Plachá)

Městské středisko ekologické výchovy v Liberci Divizna, poskytlo žákům 2.B nebývalý zážitek v programu Příběh neobyčejného semínka, ve kterém se děti seznámily s vývojem semínka v rostlinu. V aktivitách, ve kerých děti zapojily veškeré smysly, získávaly a upevňovaly další vědomosti o semenech rostlin. Nejatraktivnější práce byla vlastní výroba chlebových placek od mletí pšeničných zrn, přesívání mouky, zadělání těsta,tvarování a pečení placek. To byla pochoutka ! A těch starostí, zda dostaneme recept domů pro domácí tvorbu. Tak přejeme, ať semínka chutnají.