Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Příběh neobyčejného semínka (Plachá)

Městské středisko ekologické výchovy v Liberci Divizna, poskytlo žákům 2.B nebývalý zážitek v programu Příběh neobyčejného semínka, ve kterém se děti seznámily s vývojem semínka v rostlinu. V aktivitách, ve kerých děti zapojily veškeré smysly, získávaly a upevňovaly další vědomosti o semenech rostlin. Nejatraktivnější práce byla vlastní výroba chlebových placek od mletí pšeničných zrn, přesívání mouky, zadělání těsta,tvarování a pečení placek. To byla pochoutka ! A těch starostí, zda dostaneme recept domů pro domácí tvorbu. Tak přejeme, ať semínka chutnají.