Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Příběh neobyčejného semínka (Plachá)

Městské středisko ekologické výchovy v Liberci Divizna, poskytlo žákům 2.B nebývalý zážitek v programu Příběh neobyčejného semínka, ve kterém se děti seznámily s vývojem semínka v rostlinu. V aktivitách, ve kerých děti zapojily veškeré smysly, získávaly a upevňovaly další vědomosti o semenech rostlin. Nejatraktivnější práce byla vlastní výroba chlebových placek od mletí pšeničných zrn, přesívání mouky, zadělání těsta,tvarování a pečení placek. To byla pochoutka ! A těch starostí, zda dostaneme recept domů pro domácí tvorbu. Tak přejeme, ať semínka chutnají.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.