Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Příběh neobyčejného semínka (Plachá)

Městské středisko ekologické výchovy v Liberci Divizna, poskytlo žákům 2.B nebývalý zážitek v programu Příběh neobyčejného semínka, ve kterém se děti seznámily s vývojem semínka v rostlinu. V aktivitách, ve kerých děti zapojily veškeré smysly, získávaly a upevňovaly další vědomosti o semenech rostlin. Nejatraktivnější práce byla vlastní výroba chlebových placek od mletí pšeničných zrn, přesívání mouky, zadělání těsta,tvarování a pečení placek. To byla pochoutka ! A těch starostí, zda dostaneme recept domů pro domácí tvorbu. Tak přejeme, ať semínka chutnají.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena