Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Převzetí ceny za výhru v soutěži (Plachá)

2.11.2011 žákyně 1.B  Gabriela Kovaříková  a Lucie Faitová  převzaly ocenění  za výhru v mezinárodní výtvarné soutěži „ Vezmi žlutou  barvičku …“ , která byla zaměřena na památky kraje, ve kterém žijeme. V rámci  školního projektu si dívky vybraly nejkrásnější  památky města Liberce.
Diplomy a hodnotné dárky  jim přijela předat regionální poradkyně v oboru péče o kulturní dědictví p.Hlubučková. Obrázky dívek jsou nyní vystaveny v Praze a později  budou  na hradě Rotštejně.