Převzetí ceny za výhru v soutěži (Plachá)

2.11.2011 žákyně 1.B  Gabriela Kovaříková  a Lucie Faitová  převzaly ocenění  za výhru v mezinárodní výtvarné soutěži „ Vezmi žlutou  barvičku …“ , která byla zaměřena na památky kraje, ve kterém žijeme. V rámci  školního projektu si dívky vybraly nejkrásnější  památky města Liberce.
Diplomy a hodnotné dárky  jim přijela předat regionální poradkyně v oboru péče o kulturní dědictví p.Hlubučková. Obrázky dívek jsou nyní vystaveny v Praze a později  budou  na hradě Rotštejně.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.