Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Preventivní program Zpackané životy (Marková)

V pátek 16.11. do naší školy zavítala pracovnice Policie ČR, por. Bc. Pavla Nováková, která se ve třídě 6.A věnovala žákům během dvouhodinového preventivního programu. Ten nesl název Zpackané životy a zaměřoval se na některé nebezpečné jevy, kterým je třeba předcházet. Na programu byla šikana ve školním prostředí, navazování kontaktu s cizími lidmi a nález nebezpečného předmětu. Nejprve vždy žáci zhlédli krátké video s příběhem natočeným podle skutečné události a poté o daném problému diskutovali. Na závěr besedy si mohli zblízka prohlédnout služební pistoli a policejní pouta a za odměnu dostali papírovou skládačku s policejní tématikou. Tento preventivní program bude do konce roku realizován také v páté a obou sedmých třídách.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření