Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Preventivní program Zpackané životy (Marková)

V pátek 16.11. do naší školy zavítala pracovnice Policie ČR, por. Bc. Pavla Nováková, která se ve třídě 6.A věnovala žákům během dvouhodinového preventivního programu. Ten nesl název Zpackané životy a zaměřoval se na některé nebezpečné jevy, kterým je třeba předcházet. Na programu byla šikana ve školním prostředí, navazování kontaktu s cizími lidmi a nález nebezpečného předmětu. Nejprve vždy žáci zhlédli krátké video s příběhem natočeným podle skutečné události a poté o daném problému diskutovali. Na závěr besedy si mohli zblízka prohlédnout služební pistoli a policejní pouta a za odměnu dostali papírovou skládačku s policejní tématikou. Tento preventivní program bude do konce roku realizován také v páté a obou sedmých třídách.