Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Preventivní program Zpackané životy (Marková)

V pátek 16.11. do naší školy zavítala pracovnice Policie ČR, por. Bc. Pavla Nováková, která se ve třídě 6.A věnovala žákům během dvouhodinového preventivního programu. Ten nesl název Zpackané životy a zaměřoval se na některé nebezpečné jevy, kterým je třeba předcházet. Na programu byla šikana ve školním prostředí, navazování kontaktu s cizími lidmi a nález nebezpečného předmětu. Nejprve vždy žáci zhlédli krátké video s příběhem natočeným podle skutečné události a poté o daném problému diskutovali. Na závěr besedy si mohli zblízka prohlédnout služební pistoli a policejní pouta a za odměnu dostali papírovou skládačku s policejní tématikou. Tento preventivní program bude do konce roku realizován také v páté a obou sedmých třídách.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena