Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Přespolní běh (Václav)

Ve čtvrtek 4.10.2012 jsme bojovali o vavříny v okresním kole přespolního běhu družstev. Závod v Ruprechticích jsme v obou kategoriích zvládli na výbornou  a obsadili v mladší kategorii druhé, ve starší dokonce  první místo. Naši starší žáci se tudíž kvalifikovali na krajské finále do Jablonce nad Nisou. Držte nám palce i tam!

MLADŠÍ ŽÁCI: BÍNA, PROKOPEC, DANĚK, MEČÍŘ, RÁČEK

STARŠÍ ŽÁCI: VRABEC, ADAM, BARTOŠ, KREJČÍŘ, LEHOCKI, BENC

http://liberecky.denik.cz/ostatni_region/prespolni-beh-skolni-mladeze-20121009.html