Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Přespolní běh 7.10.2010 (Sakařová)

7.10.2010 jsme se s chlapci ze 6.-9. třídy vydali k Ruprechtické střelnici, kde se konal přespolní běh. Po výborném startu, ale hlavně finiši Vojty Barace, se naše družstvo III. kategorie (1,5 km) umístilo na příčce nejvyšší. Své zásluhy na tom měli i J.Leitner, CH. Benc, J. Bednář,  P. Belatka, J. Culek.
Chlapci ze IV. kategorie běželi celou trasu 2x a v cíli měli v nohách 3 km. Stejně jako v mladší kategorii se na výborném 6.místě umístil  Lukáš Kaiser. Spolu s Lukášem běželi i
P. Patrman, J.Barac, O. Bláha a D. Šimon.  Jediný, kdo dokázal naši pětku porazil, byla škola z Hrádku Nad Nisou. Chlapcům gratuluji a přeji rychlé nohy do krajského finále  v Turnově.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.