Přespolní běh 7.10.2010 (Sakařová)

7.10.2010 jsme se s chlapci ze 6.-9. třídy vydali k Ruprechtické střelnici, kde se konal přespolní běh. Po výborném startu, ale hlavně finiši Vojty Barace, se naše družstvo III. kategorie (1,5 km) umístilo na příčce nejvyšší. Své zásluhy na tom měli i J.Leitner, CH. Benc, J. Bednář,  P. Belatka, J. Culek.
Chlapci ze IV. kategorie běželi celou trasu 2x a v cíli měli v nohách 3 km. Stejně jako v mladší kategorii se na výborném 6.místě umístil  Lukáš Kaiser. Spolu s Lukášem běželi i
P. Patrman, J.Barac, O. Bláha a D. Šimon.  Jediný, kdo dokázal naši pětku porazil, byla škola z Hrádku Nad Nisou. Chlapcům gratuluji a přeji rychlé nohy do krajského finále  v Turnově.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.