Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Přespolní běh 7.10.2010 (Sakařová)

7.10.2010 jsme se s chlapci ze 6.-9. třídy vydali k Ruprechtické střelnici, kde se konal přespolní běh. Po výborném startu, ale hlavně finiši Vojty Barace, se naše družstvo III. kategorie (1,5 km) umístilo na příčce nejvyšší. Své zásluhy na tom měli i J.Leitner, CH. Benc, J. Bednář,  P. Belatka, J. Culek.
Chlapci ze IV. kategorie běželi celou trasu 2x a v cíli měli v nohách 3 km. Stejně jako v mladší kategorii se na výborném 6.místě umístil  Lukáš Kaiser. Spolu s Lukášem běželi i
P. Patrman, J.Barac, O. Bláha a D. Šimon.  Jediný, kdo dokázal naši pětku porazil, byla škola z Hrádku Nad Nisou. Chlapcům gratuluji a přeji rychlé nohy do krajského finále  v Turnově.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.