Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Velikonoční prázdniny a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Přespolní běh 7.10.2010 (Sakařová)

7.10.2010 jsme se s chlapci ze 6.-9. třídy vydali k Ruprechtické střelnici, kde se konal přespolní běh. Po výborném startu, ale hlavně finiši Vojty Barace, se naše družstvo III. kategorie (1,5 km) umístilo na příčce nejvyšší. Své zásluhy na tom měli i J.Leitner, CH. Benc, J. Bednář,  P. Belatka, J. Culek.
Chlapci ze IV. kategorie běželi celou trasu 2x a v cíli měli v nohách 3 km. Stejně jako v mladší kategorii se na výborném 6.místě umístil  Lukáš Kaiser. Spolu s Lukášem běželi i
P. Patrman, J.Barac, O. Bláha a D. Šimon.  Jediný, kdo dokázal naši pětku porazil, byla škola z Hrádku Nad Nisou. Chlapcům gratuluji a přeji rychlé nohy do krajského finále  v Turnově.