Přespolní běh 7.10.2009

PŘESPOLNÍ BĚH
Ve středu 7.10.2009 jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu. Tradičně se tato akce konala v okolí střelnice v Ruprechticích. Obsadili jsme obě věkové kategorie chlapců. V mladší kategorii se nám podařilo obsadit druhé místo - o to se zasloužili borci ve složení: Benc, Bednář, Patrman, Železný, Černohorský a Janků. V kategorii starších žáků jsme obsadili první místo, které nás automaticky nominuje do krajského finále. O tento úspěch se zasloužili žáci 8. a 9. třídy - Čeřovský, Sonntag, Bláha, Kaiser, Zemánek a Jícha. Držíme palce v krajském finále!!!

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.