Přespolní běh 7.10.2009

PŘESPOLNÍ BĚH
Ve středu 7.10.2009 jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu. Tradičně se tato akce konala v okolí střelnice v Ruprechticích. Obsadili jsme obě věkové kategorie chlapců. V mladší kategorii se nám podařilo obsadit druhé místo - o to se zasloužili borci ve složení: Benc, Bednář, Patrman, Železný, Černohorský a Janků. V kategorii starších žáků jsme obsadili první místo, které nás automaticky nominuje do krajského finále. O tento úspěch se zasloužili žáci 8. a 9. třídy - Čeřovský, Sonntag, Bláha, Kaiser, Zemánek a Jícha. Držíme palce v krajském finále!!!