Důležitá sdělení

Přespolní běh 14.10.2008

PŘESPOLÁK
Naši mladší a starší žáci se zúčastnili přespolního běhu, který se konal v úterý 14.10.2008 v Ruprechticích. Všechny sportovce chválíme za skvělé umístění: mladší žáci 3. místo, starší žáci 1. místo.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.