Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Přespolní běh 14.10.2008

PŘESPOLÁK
Naši mladší a starší žáci se zúčastnili přespolního běhu, který se konal v úterý 14.10.2008 v Ruprechticích. Všechny sportovce chválíme za skvělé umístění: mladší žáci 3. místo, starší žáci 1. místo.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.