Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Přespání parlamentu (Wollrabová)

Ze čtvrtka na pátek (21.9.-22.9.) probíhala první letošní akce našeho školního parlamentu. Přespání ve škole a „Snídaně s parlamentem.“ Cílem bylo překvapit spolužáky příjemnou snídaní a zároveň jim připomenout krátkou prezentací činnost parlamentu a jeho úkoly. Přivítali jsme nové členy – Danyla Dida a Zlatu Mandyburu  z 6.A. Těšíme se na další nové členy z 6.B. První oficiální schůzka parlamentu se bude konat 5.10. v 7:00 ráno v učebně angličtiny a předcházet jí bude schůzka městského parlamentu ve středu 4.10., kde nás budou reprezentovat Kristýna Rezková a Julie Pichrtová ze 7.A třídy. Co pro školu letos náš parlament chystá? Spoustu akcí! Nebudeme prozatím konkrétní, abychom nekazili překvapení, ale jako vždy se můžete těšit na aktivity zábavné i vzdělávací. Některé akce, které měly úspěch jako – Halloween a Valentýn se určitě objeví znovu, chystáme charitativní sbírku a soutěže.

A když už jsme u těch soutěží... Rádi bychom tímto gratulovali výherkyni soutěže „Pyjamas Day“, kterou se dle hlasování na Instagramovém účtu zs_barvirska_parlament stala tentokrát paní učitelka Hedvika Plačková. Moc gratulujeme a příští týden předáme věcnou cenu.

Přejeme všem úspěšný a pohodový školní rok 2023/2024 a pamatujte, že jsme tu pro každého, kdo potřebuje pomoc a povzbuzení.

Váš parlament.