Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Přemýšlíme, stříháme a ohýbáme (Plachá)

Dnešní program v Krajské vědecké knihovně byl zaměřen na výrobu zábavných hraček. Řada návodů pro pobavení však v sobě ukrývala houževnatost, bystrost, šikovné ruce a pečlivé prohlížení jednotlivých nákresů, obrázek po obrázku. To vše bylo podmínkou k tomu, aby si děti ze 4.B vytvořily zajímavé výrobky bez nákladných pomůcek. Když tomu přidáme radost z vlastních schopností a společné chvíle s kamarády, děti si užily hezké odpoledne.