Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Přehlídka vánočního cukroví (Novotná)

Nejprve bych ráda poděkovala všem, kteří se do naší přehlídky vánočního cukroví zapojili. Hlavně tedy maminkám, které napekly ty překrásné kousky, porotě, která měla možnost vystavované exponáty hodnotit nejen podle vzhledu, ale i ochutnat a rovněž všem, kteří se zapojili do diváckého hodnocení. Vám všem ještě jednou mnohokrát děkuji.
Přehlídka vánočního cukroví byla k vidění na vánoční dílně v sobotu, 11. prosince na naší škole.
Vánoční cukroví k svátkům neodmyslitelně patří, ale ne každý dokáže vykouzlit takové krásné kousky. Některé recepty jsou v rodině pečlivě střeženy a tajeny. Pro ty, které se do naší přehlídky zapojily, musí být pečení rozhodně potěšením, jak sami uvidíte na fotografiích.
Jak to tedy dopadlo? To byla otázka již po sobotním ukončení vánoční dílny. Dopadlo to skvěle. Ve chvíli kdy exponáty byly dány do užívání, mohlo se tedy na ně nejen koukat, ale i chutnat, nezbylo téměř nic. To je známka každého dobrého cukroví.

Paní Jansová, Dobružská, Loulová, Kvasničková, Ducháčková, Poláková a Šašková. To jsou opravdu velmi šikovné pekařky a každá má určitě doma i v okolí své příznivce.
Zvláštní cenu odborné tříčlenné poroty získává paní Kvasničková. Paní Loulová s Ducháčkovou se podělí o stejné bodové hodnocení odborné poroty.
Ale hlasovala rovněž většina zúčastněných na vánoční dílně. Ti rozhodli trochu v jiném pořadí.
1. místo získala s největším počtem hlasů paní Poláková
2. místo
si odnáší paní Loulová
3. místa
jsou dvě a obsadily je paní Jansová a Kvasničková

Všem velice gratulujeme. Vítězkám budou osobně předány drobné ceny.
Byly bychom rády, kdyby tato přehlídka, soutěž, nebyla poslední. Budeme se těšit na příští rok. Určitě se zapojí i maminky dětí z mateřské školy.
Děkuji Vám.
Novotná Michaela

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.