Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Předvánoční tvoření v ŠD (Novotná)

Předvánoční tvoření s paní Lucií Halamovou. Tak jsme ve školní družině nazvaly akci, která měla děti naladit a pozvat na vánoční dílnu tuto sobotu 11. prosince. Děti si mohly vyzdobit dřevěné vánoční motivy, zhotovené z překližky. Vybarvovaly tedy sněhuláky, rybičky, andílky, stromečky, ale i vločky. Nápadité zdobení sněhovým prachem dodávalo vánočním motivům přímo zasněžený ráz. Všem dětem se práce zdařila a byly velmi spokojené.
Budeme doufat, že se s paní Lucií Halamovou zase brzy setkáme.
Vychovatelky ŠD

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.