Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Předvánoční tvoření v ŠD (Novotná)

Předvánoční tvoření s paní Lucií Halamovou. Tak jsme ve školní družině nazvaly akci, která měla děti naladit a pozvat na vánoční dílnu tuto sobotu 11. prosince. Děti si mohly vyzdobit dřevěné vánoční motivy, zhotovené z překližky. Vybarvovaly tedy sněhuláky, rybičky, andílky, stromečky, ale i vločky. Nápadité zdobení sněhovým prachem dodávalo vánočním motivům přímo zasněžený ráz. Všem dětem se práce zdařila a byly velmi spokojené.
Budeme doufat, že se s paní Lucií Halamovou zase brzy setkáme.
Vychovatelky ŠD