Předvánoční tvoření v ŠD (Novotná)

Předvánoční tvoření s paní Lucií Halamovou. Tak jsme ve školní družině nazvaly akci, která měla děti naladit a pozvat na vánoční dílnu tuto sobotu 11. prosince. Děti si mohly vyzdobit dřevěné vánoční motivy, zhotovené z překližky. Vybarvovaly tedy sněhuláky, rybičky, andílky, stromečky, ale i vločky. Nápadité zdobení sněhovým prachem dodávalo vánočním motivům přímo zasněžený ráz. Všem dětem se práce zdařila a byly velmi spokojené.
Budeme doufat, že se s paní Lucií Halamovou zase brzy setkáme.
Vychovatelky ŠD

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.