Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Předvánoční florbalový turnaj 6.-7. tříd (Václav)

V předvánočním čase pravidelně pořádáme florbalové turnaje pro školní  týmy tvořené našimi žáky napříč třídami a letošek není  vyjímkou. V úterý 9.12.2014 proběhlo základní kolo věkové kategorie 6.-7. tříd. Žáci utvořili čtyři týmy a dva nejlepší postupují do vánočního finále, které proběhne v pátek 19.12.2014. Po odehrání šesti zápasů vykrystalizovala nejlepší dvojice týmů pro finále a to:

FC BOHNICE

(ČÍŽEK, ČUŘÍK, KAISER, BROŽE, LOCHMAN, ŠPINKA)

FC NÁM SE NECHCE

(SAMEK, ŠÁTEK, PLECHATÝ, PACOUREK, HAMADA, STREJC, KULAŠIAK)