Přednáška Proč je lepší nekouřit (Marková)

Naše škola již několik let spolupracuje s MUDr. Miladou Šípkovou z plicního oddělení Krajské nemocnice Liberec. Paní doktorka se v rámci své práce denně setkává s lidmi závislými na tabáku a každý rok u nás pořádá besedu pro žáky 6.ročníku, což je dle statistiky nejběžnější věk, kdy začínají děti experimentovat s cigaretami. Během přednášky jim názorně vysvětluje rizika spojená s kouřením a důvody, proč je lepší nekouřit. Výklad doplňují i obrázky a videa, ze kterých někdy běhá mráz po zádech a na děti vždy zapůsobí. Letos proběhla přednáška v 6.A dne 12.9. a setkala se u žáků s velkým ohlasem.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.