Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Přednáška Proč je lepší nekouřit (Marková)

Naše škola již několik let spolupracuje s MUDr. Miladou Šípkovou z plicního oddělení Krajské nemocnice Liberec. Paní doktorka se v rámci své práce denně setkává s lidmi závislými na tabáku a každý rok u nás pořádá besedu pro žáky 6.ročníku, což je dle statistiky nejběžnější věk, kdy začínají děti experimentovat s cigaretami. Během přednášky jim názorně vysvětluje rizika spojená s kouřením a důvody, proč je lepší nekouřit. Výklad doplňují i obrázky a videa, ze kterých někdy běhá mráz po zádech a na děti vždy zapůsobí. Letos proběhla přednáška v 6.A dne 12.9. a setkala se u žáků s velkým ohlasem.