Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Přednáška Proč je lepší nekouřit (Marková)

Naše škola již několik let spolupracuje s MUDr. Miladou Šípkovou z plicního oddělení Krajské nemocnice Liberec. Paní doktorka se v rámci své práce denně setkává s lidmi závislými na tabáku a každý rok u nás pořádá besedu pro žáky 6.ročníku, což je dle statistiky nejběžnější věk, kdy začínají děti experimentovat s cigaretami. Během přednášky jim názorně vysvětluje rizika spojená s kouřením a důvody, proč je lepší nekouřit. Výklad doplňují i obrázky a videa, ze kterých někdy běhá mráz po zádech a na děti vždy zapůsobí. Letos proběhla přednáška v 6.A dne 12.9. a setkala se u žáků s velkým ohlasem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.