Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Přednáška o HIV / AIDS (Marková)

Ve středu 18.5.2022 žáci osmých a devátých ročníků absolvovali besedu o problematice HIV / AIDS. Školu za tímto účelem navštívil lektor z organizace Červená stužka. Přednáška o problematice HIV / AIDS byla pro žáky koncipována atraktivním způsobem, jelikož mohli pomocí svých mobilních telefonů v programu Mentimeter interaktivně reagovat na podávané informace. V průběhu dvouhodinového programu se dozvěděli zajímavosti o původu nemoci, způsobu přenášení viru HIV a prevenci, jak se před nakázou chránit. Zmíněny byly i historické a současné způsoby léčby a pomoci HIV pozitivním lidem. V závěru byl prostor i na diskuzi a dotazy žáků. Za realizaci tohoto preventivního programu děkujeme. 

Bližší informace o organizaci Červená stužka najdete ZDE