Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Přednáška o chování v krizových situacích (Plachá)

Občanské sdružení Ztracené děti připravilo pro žáky 2. 3.a 4. tříd přednášku na téma Chování člověka za mimořádných situacích. Tato přednáška doplnila  vědomosti v přípravě na extrémní situace, do nichž se mohou děti dříve či později dostat.Teoretické poznatky byly doplněny praxí : poslech sirén, zkouka masáže srdce na nácvičném modelu, ukázka nasazení protichemické masky.
Zdůraznění významu této problematiky se promítne včleněním nového cíle ve vzdělávací oblasti Člověk a zdraví, který se bude speciálně věnovat problematice ochrany zdraví a životů v každodenních i krizových situacích.