Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Předání cen za letošní celoškolní soutěž (Wollrabová)

Parlamentní zástupci předali ceny vítězům letošní soutěže o nejvyšší počet žáků účastnících se akce „Sock´s Day“. Úkolem bylo přijít do školy v předem určený den s každou ponožkou jinou. Akce měla podporovat rozmanitost, jinakost a originalitu. Na prvním stupni gratulujeme třídě paní učitelky Kvasničkové – 2.B. Na druhém stupni gratulujeme třídě paní učitelky Novotné - 6.B, která byla zároveň suverénním vítězem celé naší školy.

Děkujeme, jste skvělí!

Za parlament, A. Wollrabová