Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Přebor školy ve florbalu chlapců 7.-8.tř.

PŘEBOR ŠKOLY VE FLORBALU CHLAPCŮ 7. – 8. TŘÍDY
V úterý 02.12.2008 jsme uspořádali florbalový turnaj třídních týmů ve věkové kategorii 6. – 7. ročník. Přihlásila se čtyři družstva a to: KIFIČCI (KOZA, CVERČKO, KAISER, ULRYCH, HNYK), CRAZY BOYS (HOŘÁK, HORŇÁK, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL), FIGHT (ŠKVAŘIL, ŠIMON, BIKIČ, ŠTĚPÁN, KUBEC) a CICMÁNÍ (SKOLODA, ČEŘOVSKÝ, JÍCHA, DRAŠNER, SONNTAG).
Vítězem se stali CICMÁNI (o jeden gól), druzí skončili KIFIČCI, na třetím místě CRAZY BOYS a čtvrtí v pořadí byli FIGHTS.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.