Přebor školy ve florbalu chlapců 7.-8.tř.

PŘEBOR ŠKOLY VE FLORBALU CHLAPCŮ 7. – 8. TŘÍDY
V úterý 02.12.2008 jsme uspořádali florbalový turnaj třídních týmů ve věkové kategorii 6. – 7. ročník. Přihlásila se čtyři družstva a to: KIFIČCI (KOZA, CVERČKO, KAISER, ULRYCH, HNYK), CRAZY BOYS (HOŘÁK, HORŇÁK, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL), FIGHT (ŠKVAŘIL, ŠIMON, BIKIČ, ŠTĚPÁN, KUBEC) a CICMÁNÍ (SKOLODA, ČEŘOVSKÝ, JÍCHA, DRAŠNER, SONNTAG).
Vítězem se stali CICMÁNI (o jeden gól), druzí skončili KIFIČCI, na třetím místě CRAZY BOYS a čtvrtí v pořadí byli FIGHTS.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.