Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Prázdniny ve školní družině

PRÁZDNINY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Tak letošní prázdniny máme už za sebou! Jeden volný den, který nás čekal hned po vysvědčení, jsme si pěkně užily. S Klárkou Loulovou a Janou Raimundovou jsme se společně vydali do Jindřichovic pod Smrkem. Počasí nám přálo, protože sněhu bylo dostatek. S plnou vervou jsme se vozili na saních, bobech i ježdících. Klárka měla hned následující den oslavit své narozeniny a tak jsme jí navodili už tu správnou, narozeninovou atmosféru.
JARNÍ PRÁZDNINY V ČAJOVNĚ A NA SANÍCH
Přestože jsme rodičům vyšly vstříc a umožnily dětem pobyt ve školní družině, vše bylo jinak.
Děti onemocněly. Pondělí paní vychovatelka Míša S. prožila s dětmi chvíli ve školní družině a pak v čajovně.
Na dvoudenní pobyt do Jindřichovic, jela pouze Eliška Sůvová. Janu R. jsme přibraly do party, aby nám nebylo smutno. Hned v úterý nám sluníčko vykouzlilo zcela modré nebe, ale odpoledne se už zatáhlo. Ale nám to příliš nevadilo. Stačily jsme prozkoumat velké sněhové muldy a pořádně si zařádit na kopci. Jak je z fotky vidět, i oběd jsme dostaly. Konečně jsme si odpoledne poseděly i v kavárně u čokolády a večer prožily u stolních her. Ve středu navzdory mrznoucímu počasí jsme opět vyrazily na kopec. Bohužel jsme už musely sušit oblečení, takže se do odjezdu vlaku pouze hrálo.  Těšíme se na sluníčko a velikonoční výlet!!
Vychovatelky Míši

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.