Prázdniny ve školní družině

PRÁZDNINY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Tak letošní prázdniny máme už za sebou! Jeden volný den, který nás čekal hned po vysvědčení, jsme si pěkně užily. S Klárkou Loulovou a Janou Raimundovou jsme se společně vydali do Jindřichovic pod Smrkem. Počasí nám přálo, protože sněhu bylo dostatek. S plnou vervou jsme se vozili na saních, bobech i ježdících. Klárka měla hned následující den oslavit své narozeniny a tak jsme jí navodili už tu správnou, narozeninovou atmosféru.
JARNÍ PRÁZDNINY V ČAJOVNĚ A NA SANÍCH
Přestože jsme rodičům vyšly vstříc a umožnily dětem pobyt ve školní družině, vše bylo jinak.
Děti onemocněly. Pondělí paní vychovatelka Míša S. prožila s dětmi chvíli ve školní družině a pak v čajovně.
Na dvoudenní pobyt do Jindřichovic, jela pouze Eliška Sůvová. Janu R. jsme přibraly do party, aby nám nebylo smutno. Hned v úterý nám sluníčko vykouzlilo zcela modré nebe, ale odpoledne se už zatáhlo. Ale nám to příliš nevadilo. Stačily jsme prozkoumat velké sněhové muldy a pořádně si zařádit na kopci. Jak je z fotky vidět, i oběd jsme dostaly. Konečně jsme si odpoledne poseděly i v kavárně u čokolády a večer prožily u stolních her. Ve středu navzdory mrznoucímu počasí jsme opět vyrazily na kopec. Bohužel jsme už musely sušit oblečení, takže se do odjezdu vlaku pouze hrálo.  Těšíme se na sluníčko a velikonoční výlet!!
Vychovatelky Míši

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.