Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Pravda o drogách (Marková)

V úterý 21.6. probíhala v Liberci akce v rámci Cyklo-běhu za Českou republiku bez drog. Pořádající organizací je občanské sdružení s názvem Řekni ne drogám, řekni ano životu. Naše škola získala možnost bezplatné přednášky pro žáky od 5. do 9.ročníku. Žáci byli poutavým způsobem seznámeni s působením drog a s nebezpečím plynoucím z jejich užívání, kdy lektor – bývalý narkoman – doplňoval výklad i sdílením osobních prožitků a zkušeností. Žáci jeho slova hltali, protože se jednalo o autentické vyprávění a ne jen o suchou přednášku. Po skončení besedy byl prostor i na dotazy a každý žák rovněž dostal informační brožury k danému tématu.